شما اینجا هستید

    آرشیو » ۶۲۷ میلیارد تومان برای اجرای مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی تخصیص یافت

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ریزی آذربايجان غربی گفت: مبلغ ۶۲۷ ميليارد تومان از منابع استانی در راستای اجرای مصوبات سفر استاندار آذربايجان غربی به شهرستان‌های اين استان تخصيص يافت.

به گزارش ارومtv؛ حسین سپهری در گفت و گو با خبرنگاران، سفرهای شهرستانی را نمونه بارز از مدیریت جهادی در دولت مردمی و انقلابی در راستای عدالت محوری و رفع نابرابری‌های منطقه‌ای در دولت سیزدهم دانست.

وی افزود: در واقع این سفرها امید و نشاط و اعتمادسازی را بین مردم مناطق ایجاد می‌کند و دیدارهای چهره به چهره با مردم و بررسی مسایل و مشکلات مناطق توسط بالاترین مقام اجرایی استان و مدیران استانی همچنین بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرا و رفع موانع و مشکلات در روند سرمایه گذاری‌ها از نکات مهم این سفرها است.

به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان غربی، حضور مدیران ارشد در بین مردم و شنیدن درد و دل ها آنان در واقع راه حل خیلی از مشکلات جامعه است.

سپهری اظهار کرد: تاکنون استاندار آذربایجان غربی به ۱۸ شهرستان سفر کرده که هفت سفر در سال گذشته و ۱۱ سفر هم امسال بوده که شامل شهرستان‌های میاندوآب، ماکو، اشنویه، ارومیه، خوی، مهاباد، پلدشت، شوط، پیرانشهر، چایپاره و نقده است.

وی عنوان کرد: سال گذشته نیز تعداد هفت سفر به شهرستان‌های چالدران، بوکان، تکاب، سلماس، سردشت، باروق و چاربرج انجام شد.

سپهری تاکید کرد: برای انجام تعهدات این سفرها سهم استان در سال گذشته مبلغ ۲۴۵ میلیارد تومان بود که به دستگاه‌های اجرایی مربوطه پرداخت شد که بیشترین اعتبار به پروژه‌های راهداری، ورزشی، آب و فاضلاب، بهداشت و درمان اختصاص یافت.

 

سپهری ادامه داد: برای انجام تعهدات استانی سهم ۱۴۰۱ نیز مبلغ ۳۸۲ میلیارد تومان در راستای اجرای مصوبات به دستگاه‌های اجرایی تخصیص داده شده است.

 

وی اضافه کرد: قطعا نگاه هوشمندانه و تدابیر جهادی، مدیریتی استاندار آذربایجان غربی در این سفرها موجب نگاهی منطقی و عادلانه به حل مسایل و مشکلات توسعه‌ای و معیشتی مناطق و نقشه راهی برای همه دستگاه‌های جهت حل عقب ماندگی ها و نابرابری‌ها در شهرستان‌ها خواهد شد و غبار محرومیت را از چهره آنها پاک خواهد کرد و ارتقا شاخص‌های توسعه استان را نیز به همراه دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11797

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد