شما اینجا هستید

    آرشیو » ۲۵ هزار هکتار از اراضی ملی آذربایجان‌غربی به راه و شهرسازی تحویل داده شد

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۲۵ هزار هکتار از اراضی ملی این استان در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تحویل داده شده است.

سید محسن حمزه‌لو در گفت و گو با خبرنگار ارومtv؛  اظهار داشت: ۲۵ هزار هکتار از اراضی ملی این استان در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تحویل داده شده است.

 

وی افزود: این اراضی طی ۲ سال گذشته شناسایی گردیده و در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تحویل راه و شهرسازی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: اراضی مورد نیاز ۲۲۰ هزار واحد مسکن نهضت ملی در این استان تامین شده است و برای این امر از تمام ظرفیت منابع طبیعی و تغییر کاربری در استان استفاده شده است.

وی گفت: اولویت نخست استفاده از اراضی بوده که دسترسی به امکانات و زیرساخت‌ها در آنها فراهم است.

حمزه‌لو بیان کرد: تحصیل اراضی برای برنامه چهار ساله قانون جهش تولید یک رکورد است و پیش از این، چنین حرکت جمعی برای حمایت از تولید و عرضه مسکن سابقه نداشته است.

وی اضافه کرد: نهضت ملی مسکن منجر به رونق اقتصادی می‌شود چرا که صنعت مسکن پیشران صنایع بسیار دیگر است.

وی ادامه داد: طی چندین مرحله ثبت‌نام ۱۷۰ هزار خانوار انجام شده است و متقاضیانی که ثبت‌نام‌شان تکمیل شده به بانک‌های عامل جهت دریافت تسهیلات بانکی معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ساخت مسکن برای آحاد مختلف جامعه در اولویت است، اظهار داشت: کارکنان واجد شرایط سازمان های تابعه وزارت جهاد کشاورزی در آذربایجان غربی نیز مورد توجه هستند و مساعدت لازم در این خصوص اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11779

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد