شما اینجا هستید

    آرشیو » پایگاه‌های بسیج در دفاع از امنیت پایدار نقش مهمی بر عهده دارند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: پایگاه‌ها با تأکید بر انگیزه، تعهد به اهداف اسلامی و یکپارچگی بسیجیان، در جهت دفاع از امنیت پایدار مردمی و ارتقای ارزش‌های انقلاب اسلامی نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درناسسی سردار محمدحسین رجبی امروز در نمایشگاه اسوه بسیج آذربایجان‌غربی که در محل نمایشگاه‌های دائمی پارک جنگلی ضمن محکوم‌کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی اظهار کرد: خوی درنده و مشی غیرانسانی رژیم غاصب اسرائیل بار دیگر صحنه‌هایی را در غزه مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشید.

وی تصریح کرد: هدف قراردادن بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و مناطق مسکونی از راه دور با توپخانه و جنگنده‌ها و بمب‌های غیرمتعارف و ممنوعه و قطع آب و برق مردم غزه در سکوتِ مرگ‌آلود مجامع بین‌المللی و نهادهای حقوق بشری نه‌تنها نمی‌تواند تصویر واقعی رژیم ضعیف و آسیب‌پذیر صهیونیستی را پنهان کند، بلکه بیش‌ازپیش عجز و ناتوانی رژیم از رویارویی مستقیم با نیروهای مقاومت را نمایان کرده است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های بسیجیان در پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی مقاومت بسیج سطح استان بیان کرد: در این نمایشگاه توانمندی‌ها و عملکرد پایگاه‌های نمونه استان مدت سه روز از سه‌شنبه تا روز پنج‌شنبه به نمایش گذاشته می‌شود

وی بیان کرد: پس از برگزاری نمایشگاه‌ها در دو هزار و ۲۰۰ پایگاه بسیج، ۷۰۰ پایگاه به مرحله شهرستانی و ۵۰ پایگاه به مرحله استانی راه یافته‌اند. در این نمایشگاه، ۵۰ غرفه از دستاوردها و خلاقیت‌های بسیجیان در ارومیه به نمایش گذاشته می‌شود.

وی عنوان کرد: نظر تخصصی معاونان در راهیابی به اسوه کشوری تأثیرگذار خواهند بود و امید است در سطح کشور پایگاه‌های روستایی و شهری در طراز انقلاب و در خدمت مردم هستند و ارزش‌های دینی را در خدمت نشان می‌دهند استان ما متمایز می‌کنند.

سردار رجبی عنوان کرد: از بین این جمع تعدادی از پایگاه به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

وی بیان کرد: پایگاه‌ها با تأکید بر انگیزه، تعهد به اهداف اسلامی و یکپارچگی بسیجیان، در جهت دفاع از امنیت پایدار مردمی و ارتقای ارزش‌های انقلاب اسلامی نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

رجبی افزود: برنامه‌های متنوعی برای جذب مشارکت اقشار تخصصی بسیج در این نمایشگاه اجرا شده و کارگاه‌ها، نشست‌های تخصصی و ارائه اطلاعات جدید از جمله فعالیت‌های این رویداد محسوب می‌شوند.

وی در پایان تصریح کرد: امروز نقش بسیج در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف جامعه بسیار تأثیرگذار است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=14804

برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد