شما اینجا هستید

    آرشیو » هیچ وانت‌باری در ارومیه حق توقف و فروش در خیابان‌های اصلی را ندارد

دبیر اول شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: با راه‌اندازی بازارچه‌های محله محور طبق مصوبه شورای شهر هیچ وانت‌باری حق توقف و فروش در سطح شهر و خیابان‌های اصلی را نخواهد داشت.

وحید علی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ارومtv، تصریح کرد: یکی از بحرانی‌ترین بحث کمربندی خاتم‌الانبیا جمع‌آوری وانت‌بارها بود که این موضوع رفع و وانت‌بارها جمع‌آوری شده و سایتی برای ادامه فعالیت آنان پیشنهاد داده شده است.

وی تصریح کرد: در حدود ۴۵ هزار متر در محدوده خیابان سمت باغ رضوان برای وانت‌بارها در نظر گرفته شده است و طبق جلسات برگزار شده پنج منطقه مکلف شده است مکانی را برای فعالیت وانت‌بارها پیشنهاد دهند و طبق بررسی شهرداری این مناطق به بازارچه‌های محل محور اختصاص داده شود.

دبیر اول شورای اسلامی شهر ارومیه خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی بازارچه‌های محله محور طبق مصوبه شورای شهر هیچ وانت‌باری حق توقف و فروش در سطح شهر و خیابان‌های اصلی را نخواهد داشت.

فاز چهارم و پنجم پل آذربایجان تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد
وی در خصوص اتمام پروژه پل آذربایجان اظهار کرد: پل آذربایجان دارای هفت فاز بوده که پنج فاز اصلی و ترافیکی داشته است که در حال حاضر دو فاز اصلی عملیاتی و سه فاز آن باقی‌مانده است.

علی‌نژاد با اشاره به اینکه فاز b5 و b4 در حال حاضر ۳۰ درصد پیشرفت دارد افزود: فاز اتصال کمربندی خاتم‌الانبیا به اشنویه و اتصال بلوار والفجر به کمربندی خاتم‌الانبیا تا پایان شهریورماه امسال زیر بار ترافیکی خواهد رفت و این فازها به بهره‌برداری خواهد رسید.

زیرگذر کمربندی خاتم‌الانبیا تا پایان شهریورمان به بهره‌برداری می‌رسد

عضو شورای شهر ارومیه عنوان کرد: یکی از عمده‌ترین مشکلات کمربند خاتم‌الانبیا نبود محل دورزدن برای جمعیتی است که از منطقه المهدی، رافا، حاجی پیرلو به هسته مرکزی سطح شهر وارد می‌شوند که برای رفع این موضوع مطالعات لازم انجام و پیمانکار مشخص شده است در این میان کلنگ‌زنی زیرگذر خاتم‌الانبیا تا خردادماه امسال انجام و تا بازه زمانی شهریورماه به بهره‌برداری خواهد شد.

وی بیان کرد: طی ۶ ماه اول امسال ۲۰ خیابان اصلی زیر آسفالت خواهد رفت.

ترافیک شهری یکی از اصلی‌ترین موضوعات مشکلات ارومیه است

علی‌نژاد در خصوص ترافیک شهری عنوان کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات در بحث ترافیک شهری هم‌افزایی بین دستگاه و مردم است که دستگاه‌های نظارتی بایستی دراین‌خصوص نظارت بیشتری داشته و تذکرات لازم در خصوص ترافیک شهری و فرهنگ رانندگی داده شود و لازم است برای ایجاد مراکز آموزشی و فضای جمعی به طور حتم از شورای ترافیکی استعلامات لازم و مصوب انجام شود.

وی یادآور شد: امسال گام‌های عملیاتی و اساسی در بحث‌های عمرانی شهر ارومیه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=13495

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد