شما اینجا هستید

    آرشیو » هشدار به سران قاره سبز/اتحادیه اروپا از اقدام علیه سپاه پیشمان می‌شود

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان پارلمان اروپا این را بدانند کاری که شروع کرده اند برای خودشان بیشتر خطرناک است و لذا مراقب اقدامات خود باشند و قربانی توطئه های فریبنده سران صهیونیست ها و حیله گران آمریکایی نشوند.

به گزارش ارومtv؛ مهدی عیسی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی زرین خبر، با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز به نیروی قدرتمند در منطقه و خاورمیانه تبدیل شده است، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عزیز ملت ایران بوده و توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کرده است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اروپایی‌ها بعد از شکست در اغتشاشات اخیر و نیز در طول ۴۴ ساله انقلاب اسلامی به فکر توطئه جدیدی افتادند، گفت: آنها بعد از اینکه در توطئه‌های خود موفق نشدند، اکنون می‌خواهند بین مردم و سپاه پاسداران که در بین مردم بوده و مردم از آنها و آنها از مردم هستند؛ شکاف بیاندازد و اکنون توطئه تروریستی خواندن را مطرح کردند.

وی افزود: سپاه تنها یک تعدادی نیرو و پرسنل نیست بلکه همه ملت ایران سپاهی هستند و اگر بخواهید تروریست بخوانید باید ۸۵ میلیون ایرانی و ملت ایران را تروریست بخوانید.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن این حرکت اتحادیه اروپا، تصریح کرد: هشدار می‌دهیم که اتحادیه اروپا آگاهانه و عالمانه عمل کند و مردم خود و منافع خود را در نظر گرفته و قربانی توطئه‌های فریبنده سران صهیونیست‌ها و حیله‌گران آمریکایی نشوند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران نه تنها در دل مردم ایران بلکه در دل مردم مستضعف و ستمدیده دنیا و همه انسان‌های آزاده در اقصی نقاط دنیا از آسیا تا آفریقا جای دارد، تصریح کرد: ما توطئه‌های ۴۴ ساله آمریکایی و انگلیسی و غرب را فراموش نکرده‌ایم و تنها در مقابل آنها صبوری کرده‌ایم.

وی افزود: نمایندگان پارلمان اروپا این را بدانند کاری که شروع کرده‌اند برای خودشان بیشتر خطرناک است و بنابراین مراقب اقدامات خود باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11826

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد