شما اینجا هستید

    آرشیو » مکتب امام خمینی(ره) همان مکتب اسلام است

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرنگان اظهار داشت: مکتب امام خمینی (ره) مکتب اسلام است و به طور یقین خیر دنیا و آخرت در پیروی و عمل به مکتب اسلام خواهد بود.

به گزارش اروم tv، حجت‌الاسلام جواد مجتهد شبستری نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان در گفت‌وگو با خبرنگار اروم tv در خصوص شخصیت امام راحل اظهار داشت: امام خمینی (ره) شخصیتی داشتند که به دنبال تحقق آرمان‌هایی امامان، انبیا و اولیا بوده و شخصی بود که برای خدا قیام کرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) برای رضای خدا در مسیر انقلاب قدم گذاشته و برای عمل به وظیفه و تکلیف وارد میدان شد گفت: مکتب امام خمینی (ره) مکتب اسلام است و به طور یقین خیر دنیا و آخرت در پیروی و عمل از مکتب اسلام خواهد بود.
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان اظهار داشت: انقلاب اسلامی انقلاب محرومین بوده و امام (ره) هم عنایت خاصی نسب به قشر محروم داشته‌اند و به نگاهی تعبیر می‌کردند من یک تار موی محرومین را بر کاخ‌نشینان ترجیح می‌دهم.

وی یکی از اقدامات و ابتکارات ارزشمند امام خمینی (ره) تأسیس نهادهای در جهت حمایت از محرومین و مستضعفین دانشت و گفت: نهادهای مانند کمیته امداد، بنیاد مستضعفان از ابتکارات ماندگار و تأثیرگذار امام راحل بود در این راستا و اقدامات و خدمات فراوانی هم از ابتدای تأسیس تا کنون در جهت محرومیت‌زدایی در کشور انجام شده است.

بسیج در خدمت مردم مظلوم و نظام و انقلاب است

حجت‌الاسلام شبستری ادامه داد: امام (ره) نسبت به نهاد ارزشمند بسیج در میدان‌های مختلف که این نهاد عظمت و ارزشمندبودن خود را به‌خوبی نشان داده است و در همه صحنه‌ها که مشکل و حادثه‌ای بوده و کنار حضور مردم آسیب‌دیده شرکت داشته و در خدمت نظام و مظلومین و انقلاب بوده است.

وی خاطرنشان کرد: هدف از انقلاب اسلامی پیاده‌کردن نظام اسلامی و اهداف پیامبران و امامان بوده و در سیاست‌های خارجی و داخلی بر اساس حکمت و عزت و مصلحت عمل شده موفق بوده است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان تصریح کرد: تاکنون دولت سیزدهم بر اساس این مکتب الهی حرکت کرده و مورد رضایت رهبری قرار گرفته و امیدواریم در سیاست‌های داخلی و اقتصادی هم به همین منوال عمل کرده و لبخند رضایت بر چهره مبارک رهبری بنشیند و مشکلات اقتصادی مردم حل شود.

وی در خصوص وضعیت عدالت در قبل و بعد انقلاب اظهارداشت: به طور یقین بعد از انقلاب اوضاع عدالت اجتماعی روبه‌بهبود بوده و بر اساس آمارهای مختلف اصلاً قابل‌مقایسه با گذشته نیست امروزه خدماتی که در دورافتاده‌ترین روستاهای کشور ارائه شده است همانند پایتخت است.

حجت‌الاسلام شبستری ادامه داد: وضعیت بهداشت درمان آموزش، بهبود در وضعیت راه‌ها، قابل‌مقایسه با گذشته نیست گرچه با ارائه خدمات فراوان در این زمینه برای رسیدن به عدالت کامل فاصله داریم و امیدواریم برای رسیدن به تحقق اجتماعی در این مسیر قدم برداریم.

مسئله عدالت اجتماعی محور و اولویت مجلس قرار گیرد

وی تأکید کرد: در برنامه‌های توسعه مجالس بایستی مسئله عدالت اجتماعی محور و اولویت اصلی قرار گیرد .

این مقام مسئول در خصوص شخصیت امام خامنه‌ای رهبر فقید انقلاب اسلامی اظهارداشت: امام خامنه‌ای نسخه دوم امام خمینی و بهترین گزینه و جانشین امام بودند و رفتار و سخنان ایشان در راستای امام ره است.

وی خاطرنشان کرد: ما عطر و منش امام خمینی (ره) را از ایشان استشمام می‌کنیم و رفتار عملکرد و گفتار حضرت خامنه‌ای در مسیر و امام بوده و به‌واقع حضرت خامنه‌ای خمینی دیگر است.
انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=13610

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد