شما اینجا هستید

    آرشیو » قبل ووجود سردار سلیمانی قبل و بعد شهادت موجب عزت و افتخار ایران و منطقه است.

امام جمعه موقت ارومیه گفت: سردار سلیمانی افتخار ایران و منطقه مقاومت است و وجود ایشان در قبل و بعد شهادت موحب عزت و افتخار ایران و منطقه است.

حجت‌الاسلام اسم حسینی در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی شهر برگزار شد، بابیان اینکه ۹دی روز پیوند قلبی معنوی با ولایت و روز بیداری و  بصیریت ملت ایران است،  تصریح کرد: در طول ۴۳سال پس از انقلاب، دشمنان با تمام توان و با فتنه های مختلف سرمایه گذاری می کنند که مشروعیت نظام و کشور را زیر سوال ببرند و در کشور بحران ایجاد کنند اما بصیرت و دشمن شناسی ملت هربار این فتنه را خاموش می کند.

وی با اشاره به  در پیش بودن سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: سردار سلیمانی افتخار ایران و منطقه مقاومت است و وجود ایشان در قبل و بعد شهادت موجب عزت و افتخار ایران و منطقه است.

وی خاطر نشان کرد: وصیت نامه شهید سردار سلیمانی باید الگوی عمل مردم و مسئولان قرار گیرد.

امام جمعه موقت ارومیه با اشاره به توصیه های مراجع قم به مسئولان یاد آور شد: مراجع سرمایه های دینی هستند که در بین مردم حضور دارند و توصیه های ایشان باید مد نظر مسئولان قرار گیرد.

وی یاد آور شد: طبق فرموده مراجع، باید مسئولان در مقابل مسیولیت خود پاسخگو باشند و پاسخگو بودن فرهنگ سازی شود چرا که پاسخگو بودن موحب شفافیت و روشنگری و آگاهی در بین مردم می شود.

حجت الاسلام اسم حسینی ادامه داد: مطالبه گری باید با حفظ قانون و اعتقادات انجام شود.

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11676

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد