شما اینجا هستید

    آرشیو » سرانه فضای آموزشی در آذربایجان‌غربی کمتر از میانگین کشوری است

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی با اشاره به شاخص‌های مطرح در آموزش و پرورش گفت: سرانه فضای آموزشی در این استان ۴.۲ مترمربع پایین‌تر از میانگین کشوری با ۵.۲ مترمربع است.

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ارومtv، با اشاره به اینکه آموزش و پرورش وسیله پیشرفت کشور است و معلمان، فرماندهان سپاه نیز عامل پیشرفت ایران اسلامی هستند، اظهار کرد: آموزش و پرورش رکن رکین تمدن‌سازی در جامعه است و این مهم توسط معلمان میسر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در خصوص سرانه فضای آموزشی گفت: سرانه فضای آموزشی در استان ۴.۰۲ متر مربع به ازای هر دانش آموز است که از میانگین کشوری پایین تر است و نیاز مساعدت مسئولان و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی است.

وی تصریح کرد: تحول در آموزش و پرورش اولویت اداره کل آموزش و پرورش استان است که با تشکیل ۱۵ کارگروه تخصصی در حال پیگیری است. مطهری با بیان اینکه شهید مطهری، شخصیت منحصر به فرد علمی و انقلابی بود که با ادبیات منطقی و علمی بر نسل جوان تاثیرگذار بود، افزود: تبیین اندیشه‌های انقلابی و تحکیم پایه‌های فکری جوانان در کنار حضور عملی در سیاست از قدم‌های بسیار موثر شهید مطهری بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=13444

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد