شما اینجا هستید

    اجتماعی » روایت درگذشت «نسیم صدقی» دختر شاهین‌دژی در ارومیه

یکی از شگردهای ضدانقلاب و دشمنان در اغتشاشات اخیر توسل به "پروژه‌ کشته‌سازی دروغین" است. این شگرد با کمک رسانه های ایرانی خارج نشین بزرگنمایی می‌شود و آنقدر تکرار می‌شود که اجازه تفکر و قدرت تصمیم‌گیری را از مخاطب می گیرد.

به گزارش اروم‌tv؛ یکی از شگردهای ضدانقلاب و دشمنان در اغتشاشات اخیر توسل به “پروژه‌ کشته‌سازی دروغین” است. این شگرد با کمک رسانه های ایرانی خارج نشین بزرگنمایی می شود و آنقدر تکرار می شود که اجازه تفکر و قدرت تصمیم گیری را از مخاطب می گیرد.
رسانه های ضدانقلابی امروز و در جدیدترین اقدامشان دروغی درباره نحوه فوت فردی به نام “نسیم صدقی” منتشر کردند و مدعی شدند او با شلیک مستقیم نیروهای امنیتی ایران کشته شده و این دروغ را با آب و تاب زیادی در رسانه هایشان بازتاب دادند. به همین بهانه خبرنگار ارومtv برای یافتن حقیقت به کنکاش این حادثه پرداخته است.

“نسیم صدقی” اصالتا اهل سایین قالا(شاهین دژ) استان آذربایجان‌غربی بود که بر اساس اظهارات رسانه‌های معاند، این دختر ۲۳ ساله ۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱ با شلیک مستقیم نیروهای امنیتی ایران در ارومیه جان خود را از دست داده است و بنابر گفته آنها، این موضوع را خانواده نسیم نیز تایید کرده و گفته‌اند که این دختر  برای یادگیری آرایشگری به اورمیه می‌رود در تظاهرات‌های این شهر شرکت کرده است.

برخلاف ادعاهای رسانه های ضدانقلاب، گزارش‌های رسمی پلیس و دستگاه قضایی حکایت از آن دارد که این دختر جوان در یکی از روستاهای ارومیه به قتل رسیده است.

سرهنگ شکری رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان غربی در تشریح جزئیات این خبر گفته: در پی گزارش مردمی مبنی بر کشف جسد یک زن در یکی از روستاهای اطراف شهرستان ارومیه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان آذربایجان غربی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول به دلیل مشاجره لفظی با قاتل و به ضرب گلوله به قتل رسیده است.

شکری در ادامه با بیان اینکه قاتل متواری تحت تعقیب بوده و ۲ نفر که شریک در متواری ساختن قاتل دستگیر شدند، تصریح کرد: پلیس تمامی تلاش خویش را برای دستگیری قاتل متواری بکار گرفته و نتیجه اقدامات اطلاع رسانی خواهد شد.

در پروژه کشته سازی، طراحان سعی می کنند هر حادثه‌ای که شهروند جانش را از دست میدهد، به حساب نیروهای امنیتی و پلیس بگذارند به این ترتیب با بمباران خبری افکار عمومی جامعه هدف نسبت به تأمین کنندگان امنیت آن جامعه بدبین و متنفر کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11485

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد