شما اینجا هستید

    آرشیو » دستگیری سارق حرفه‌ای مطب‌های پزشکی در ارومیه

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگيری سارق حرفه ای مطب‌های پزشکی و کشف اموال مسروقه به ارزش 5 میلیارد ریال در شهرستان ارومیه خبر داد .

ایرج حسن‌خانی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای تبیین و عملیاتی نمودن اهداف قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت  و در پی وقوع سرقت از اماکن خصوصی (مطب های پزشکی)در سطح شهرستان “ارومیه” ، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود:  در بررسی های به عمل آمده؛ کارآگاهان با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی و روش های نوین کشف جرم  موفق شدند یکی از سارقین سابقه دار را شناسایی و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به همراه اموال مسروقه جهت انجام تحقیقات به مقر پلیس دلالت کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی به عمل آمده، متهم به انجام ۷ فقره سرقت از مطب های پزشکی در سطح شهرستان معترف شد که برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش اموال مسروقه کشف شده ۵ میلیارد ریال بوده است.

سرهنگ حسن خانی در پایان با بیان اینکه در این خصوص۱ متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: مردم نقش مهمی در ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه دارند و از این رو می توانند با هوشیاری کامل در مراقبت از اموال خود، مانع سوء استفاده سارقان شده و با اعلام به موقع این گونه سرقت ها به پلیس، ما را در دستگیری هرچه سریعتر سارقان کمک کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11748

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد