شما اینجا هستید

    آرشیو » حکومتی که پشتوانه مردم را در اختیار دارد تسلیم نمی‌شود

به گزارش اروم‌tv؛ سردار اوصانلو در سومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی که در حسینیه اعظم ثارالله برگزار شد، با بیان اینکه همه آمده‌ایم تا بگوییم همچنان پای آرمان‌های امام (ره) هستیم، اظهار داشت: هنگام ورود امام ره به ایران سیلی از جمعیت به استقبال امام آمده بودند که این جمعیت تمامی نقشه‌های  آمریکا را که […]

به گزارش اروم‌tv؛ سردار اوصانلو در سومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی که در حسینیه اعظم ثارالله برگزار شد، با بیان اینکه همه آمده‌ایم تا بگوییم همچنان پای آرمان‌های امام (ره) هستیم، اظهار داشت: هنگام ورود امام ره به ایران سیلی از جمعیت به استقبال امام آمده بودند که این جمعیت تمامی نقشه‌های  آمریکا را که چندین سال برای سرمایه‌گذاری کرده بود را از بین برد و دسیسه‌های آنان را نقش بر آب کرد.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با گماردن نوکران خود در این کشور و سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس، می‌خواستند در خاک ایران نفوذ داشته و در امورات داخلی آن دخالت داشته باشند اما سیل جمعیت در بهمن ماه سال ۵۷ مشت محکمی بود بر دهان یاوه‌گویان آمریکا.

وی با اشاره به اینکه هنوز استکبار جهانی، روز ۲۱ بهمن سال ۵۷ را فراموش نکرده است، تصریح کرد: آمریکا می‌خواهد، ملت و مسئولان ایران همانند محمدرضا شاه پهلوی نوکر و سرسپرده آنها باشند اما آمریکا باید بداند، حکومتی که پشتوانه مردم را در اختیار دارد تسلیم نمی‌شود.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب کشور در ادامه تصریح کرد: ایدئولوژی و تفکر امام خمینی انسان‌ساز بود و هدف و راهشان راه علی بود و زیر بار ظلم نمی رفتند و استقلال در رای و خواسته‌های آنها بود و همه چیز را برای خدا می‌خواستند.

وی بیان کرد: آمریکایی‌ها نخست فکر می‌کردند با چند نفر نفوذی می‌توانند انقلاب را شکست داد بنابراین کودتای چند روزه، جنگ هشت ساله را به وجو‌د آوردند. اما غافل از این بودند که خداوند برای این جنگ برنامه دارد و انسان‌هایی همانند قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و شهید کاظمی ساخته‌اند که هر کدام ستاره ای هستند که در تارک انقلاب سو سو میزدند.

سردار اوصانلو با اشاره به اینکه  کشور آمریکا با حجاب و برنامه‌های فرهنگی ایران کار ندارد، گفت: این کشور به دنبال تفکر ملت ایران است، در تفکر انقلاب انسان‌هایی ساخته شدند که شهادت را از عسل شیرین‌تر می‌دانند.

وی خاطرنشان کرد: اینکه ملت ایران برای چه کسی سیاه می‌پوشند و سینه‌زنی می‌کنند کار ندارد، آنان از شعار (یئل یاتار طوفان یاتار، یاتماز ابوالفضل پرچمی) ترس دارند چرا که با یک اشاره از سوی مقام معظم رهبری جوانان ایرانی جان خود را فدای خاک ایران می‌کنند.

سردار اوصانلو یادآور شد: سه سال پیش وقتی اغتشاشاتی در  خیابان‌های کشور به راه افتاد، فکر کردند که نظام جمهوری اسلامی در حال فروپاشی است بنابراین ترامپ احمق با دستور شلیک به خودروی شهید سلیمانی تیرخلاص را به خودش زد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد: معظم له می‌فرمایند، از برکات عظیم شهادت و معنویت حاج قاسم سلیمانی قیامتی بود که در شهرهای ایران و عراق در مراسم های تشییع به‌پا شد. این بدرقه ها، زنده بودن انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید و من در مقابل آنچه روح بزرگ آن شهید عزیز برای ایران و منطقه به ارمغان آورد، سر تعظیم فرود می آورم.ترکش‌های حاج قاسم آمریکایی‌ها را رها نخواهد کرد

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب کشور اظهار کرد: پس از شهادت سردار سلیمانی، صحنه‌های حیرت‌انگیزی از عزاداری ملت‌ها در چند کشور، از جمله ایران و عراق، قاب رسانه‌های جهان را پر کرد، اما واقعیت این است که این مردم تنها کسانی نبودند که با شهادت حاج قاسم عزادار شدند. اقدام دولت ترامپ در ترور شهید سلیمانی فراتر از قتل یک نفر بود؛در واقع کار آمریکا گل به خودی بود

وی با اشاره به اینکه، ترکش‌های حاج قاسم آمریکایی‌ها را رها نخواهد کرد افزود: آنها فکر می کردند با چند اغتشاش و شهادت حاج قاسم می‌تواند مالک اشتر را از حضرت آقا بگیرد در حالی ما مالک اشترها دادیم و در حال حاضر چندین هزار مالک‌اشتر در کشور داریم.

سردار اوصانلو با دیگر به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند، پس از شهادت سردار دلها،  واکنش فوری نه تنها یک ضربه موثر نظامی بود، بلکه یک ضربه حیثیتی بود که به آمریکایی‌ها وارد شد و این خیلی مهم بود چون آمریکایی‌ها قلعه ای برای خود ساخته اند که کسی جزات نمی‌کرد علیه آنها سنگ پرتاب کند چه برسد به موشک باران بزرگترین پایگاه‌شان که حتی نمی‌توانستند جنازه‌هایشان را جمع کنند.

کفش شهید سلیمانی به سر صدها نفر مثل ترامپ می‌ارزد

وی تصریح کرد: با خاک یکسان کردن عین الاسد فقط یک سیلی بود و انتقام پابرجاست. اولین انتقام رفتن آمریکایی ها از منطقه است. هر چند کفش شهید سلیمانی به سر صدها نفر مثل ترامپ می ارزند اما انتقام ما پابرجاست.

سردار اوصانلو با بیان اینکه، حضور مردم در تشییع شهید سلیمانی، همه دسیسه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کرد، گفت: اشخاصی که هنگام شکست تیم ملی ایران مقابل آمریکا به خیابان‌ها آمدند و خوشحالی کردند دلسوز کشور نیستند.

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11723

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد