شما اینجا هستید

    اجتماعی » ثبت تردد ۱۲۰ میلیون وسیله نقلیه در آذربایجان‌غربی

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی از ثبت تردد ۱۲۰ میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی آذربایجان‌غربی خبر داد.

منصور نصرتی معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی در گفتگو با خبرنگار درناسسی اظهار کرد: طی ١٠ ماه گذشته از سال جاری نزدیک به ۱۲۰ میلیون تردد وسیله نقلیه توسط سامانه‌های تردد شمار آنلاین در جاده‌های استان ثبت شده است.

وی با بیان اینکه ۱۱۴ سامانه هوشمند تردد شمار آنلاین در محورهای استان آذربایجان‌ غربی فعال هستند اظهار کرد: بر اساس داده های این سامانه ها از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه ۱۱۷ میلیون و ۸۰۳ هزار و ۹۵۴ وسیله نقلیه در راه های استان تردد داشته‌اند.

نصرتی در ادامه افزود: در این مدت از میان کل ترددهای انجام یافته تخلف  ۸۰۴ هزار و ۴۱۶ وسیله نقلیه متردد در جاده‌های آذربایجان‌غربی ثبت شده و ۷۶۹ هزار و ۲۹۹ مورد از تخلفات نیز به پلیس راهور استان ارسال شده است.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی در خصوص رویت پلاک‌های متجاوز از سرعت ادامه داد: پلاک ۸۱۲ هزار و ۶۶۶ وسیله نقلیه به عنوان متجاوزین تا ٣٠ کیلومتر بیش از سرعت مجاز، پلاک ١٣ هزار و ٢ وسیله نقلیه به عنوان متجاوزین تا ۵٠ کیلومتر بیش از سرعت مجاز و پلاک یک هزار و ۸۴۸ وسیله نقلیه به عنوان متجاوزین بیش از ۵٠ کیلومتر از سرعت مجاز از طریق سامانه هوشمند تردد شمار آنلاین در محورهای آذربایجان‌غربی ثبت شده است.

این مقام مسئول اعلام کرد: پلاک ٢۴٠ هزار و ٣١۴ وسیله نقلیه به عنوان متجاوزین با سرعتی متوسط بیش از حد مجاز تعیین شده نیز در محورهای استان رویت شده و امید است با تداوم توسعه زیرساخت‌های مدیریت هوشمند راه‌ها روز به روز شاهد کاهش میزان سرعت متوسط در جاده‌های آذربایجان‌غربی باشیم.

وی گفت: محورهای ارومیه-مهاباد، ایواغلی-ماکو، سلماس-خوی و سلماس ارومیه به ترتیب محورهای دارای بیشترین تخلف سرعت در استان هستند.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=15463

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد