شما اینجا هستید

    آرشیو » تحقق شعار«مهار تورم و رشد تولید» با برنامه‌ریزی دقیق مسئولان میسر می‌شود

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: امید است که بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد پویایی اقتصاد و رفع مشکلات آن باشیم و این نیز با برنامه‌ریزی دقیق مسئولان امر میسر می‌شود.

ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار  ارومtv، با اشاره به شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام« مهار تورم و رشد تولید» نامگذاری شده است، اشاره کرد و گفت: امید است که بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد پویایی اقتصاد و رفع مشکلات آن باشیم و این نیز با برنامه‌ریزی دقیق مسئولان امر میسر می‌شود.

وی افزود: بی‌تردید اسلام دینی است که به همه جوانب زندگی اشاره کرده و اگر به برخی مسائل مدیریتی نظارت شود می‌توان شاهد یک اقتصاد قدرتمند بود و تورم را بر مبنای قانون اسلامی مهار کرد.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه با اشاره به فرمایشات امام خامنه‌ای که در پیام نوروزی فرمودند که تولید باید افزایش یابد تا نیاز به اجنبی نداشته نباشیم گفت: ایشان فرمودند لازم نیست کالایی را که به چند دهم‌درصد تولید کرده‌اند به ۱۰ درصد بیشتر بفروشند چون در این کشور جوانان متخصص باید دست به تولید زده و بانک‌ها نیز در کار تولید، پشتیبانی داشته باشند.

ماموستا کلشی‌نژاد بیان کرد: با وجود تمامی تحریم‌ها،جوانان ثابت کرده‌اند که باید پای خود بایستند و در این راستا باید در راستای شعار سال پیشرفت داشته تا نیاز به بیگانگان نداشته باشیم و کالای تولید شده صنعت را در اختیار جامعه جهانی قرار دهیم.

وی اظهار کرد: همچنین کشورمان حاضر است تا فناوری خود را در تمامی زمینه‌ها در اختیار جامعه جهانی و بشری قرار دهد تا آنان نیز پیشرفت کنند و شاهد فقرزدایی در جهان به ویژه در کشورهای اسلامی باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=12534

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد