شما اینجا هستید

    اقتصادی » تأمین ۲۱۴ هکتار زمین طرح‌های مسکن در سلماس

رئیس اداره نظارت بر طرح‌های مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۲۱۴ هکتار زمین برای اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در سلماس شناسایی و تأمین شده است.

به گزارش پایگاه خبری «درناسسی» تورج طیبی‌فر رئیس اداره نظارت بر طرح‌های مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در گفتگو با خبرنگار درناسسی گفت: ۲۱۴ هکتار زمین برای اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در شهرستان سلماس شناسایی و تأمین شده است.

وی افزود: ۱۴ هکتار از این اراضی تأمین شده و آماده اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن بوده و ۲۰۰ هکتار نیز در مرحله امکان‌سنجی برای شهرک‌سازی است.

طیبی‌فر ادامه داد: اراضی الحاق شده به محدوده شهر سلماس در اولویت اجرایی نهضت ملی مسکن بوده و طی ۲۰ روز ارائه طرح آماده‌سازی اراضی مذکور اقدام خواهد شد.

رئیس اداره نظارت بر طرح‌های مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: استفاده از ظرفیت اراضی اوقافی در اولویت دوم بوده و باید مقدمات اجرایی‌شدن نهضت ملی مسکن در این اراضی فراهم شود.

طیبی‌فر بیان کرد: شهرداری سلماس و شرکت‌های خدمات‌رسان اقدامات لازم را در خصوص مسیر دسترسی و توسعه زیر ساخت‌ها انجام دهند.

وی اظهار داشت: در خصوص تسهیلات خودمالکی نیز بانک‌های عامل همکاری لازم بیشتری را با متقاضیان داشته باشند و اقدامات خود را به شورای مسکن گزارش کنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=14943

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد