شما اینجا هستید

    آرشیو » بازگشایی معابر شهر ارومیه توسط ۹۰۰ پاکبان و ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات شهرداری ارومیه

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: با آغاز بارش برف ۹۰۰ پاکبان و ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در آماده باش کامل قرار گرفته و به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند.

هادی بصاری در گفت‌وگو با خبرنگار اروم‌tv؛ اظهار کرد: ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری به همراه سایر حوزه‌های خدمات شهری با آغاز بارش‌ها در معابر سطح شهر مشغول به برف روبی و نمک پاشی معابر جهت پیشگیری از لغزندگی و سهولت تردد شهروندان هستند.

وی عنوان کرد: ۹۰۰ معبر اصلی سطح شهر توسط ۹۰۰ پاکبان و ۱۰۰ دستگاه خودرو سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در حال نمک‌پاشی و برف‌روبی است.

بصاری تصریح کرد: اولویت بازگشایی و برف‌روبی با معابر اصلی و پرتردد است ولی تمام ۹۰۰ معبر اصلی و سپس ۲۳ هزار معبر فرعی برف روبی و نمک‌پاشی می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه تاکید کرد: تلاش تمام پرسنل و ماشین آلات بدون وقفه است و از شهروندان نیز خواهشمندیم با صبوری ما را در خدمت رسانی یاری کنند.

بصاری ادامه داد: خودروهای ویژه در محل‌های خطرساز به هنگام بارش برف مستقر شده اند و همچنین  مخازن و کیسه‌های شن و ماسه در محل‌های از پیش تعیین شده جایگذاری شده است.

وی گفت:  شهروندان می‌توانند مشکلات محله خود را به هنگام بارش‌ها از طریق سامانه ۱۳۷ اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت توسط اکیپ‌های ویژه سازمان جهت برطرف‌سازی مشکلات اقدام شود.

وی با اشاره به تداوم بارش ها، اظهار کرد: از شهروندان فهیم شهر ارومیه خواهشمندیم یاریگر شهرداری در زمان بارش‌ها باشند و جهت تسهیل در تردد‌های شهری و کاهش ترافیک در هسته مرکزی و تسهیل در پاکسازی معابر از برف توسط ماشین آلات مدیریت شهری از تردد با خودرهای تک سرنشین و غیر ضروری در معابر اجتناب ورزند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11735

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد