شما اینجا هستید

    آرشیو » افزایش قیمت‌ها هیچ تناسبی با افزایش ۲۰ درصدی حقوق و شعار سال ندارند

نماینده مردم شاهین‌دژ در مجلس با انتقاد از اینکه افزایش قیمت‌ها هیچ تناسبی با افزایش ۲۰ درصدی حقوق و شعار سال ندارند، گفت: افزایش قیمت ۳۰ تا ۷۰ درصدی قیمت خودروهای داخلی توسط  شورای رقابت با هیچ منطق و اصول فنی و اقتصادی مطابقتی ندارد.

حسن همتی در گفت‌وگو با خبرنگار ارومtv، با انتقاد از اینکه افزایش قیمت‌ها هیچ تناسبی با افزایش ۲۰ درصدی حقوق و شعار سال ندارد، گفت: افزایش قیمت ۳۰ تا ۷۰ درصدی قیمت خودروهای داخلی توسط  شورای رقابت با هیچ منطق و اصول فنی و اقتصادی مطابقتی ندارد، آیا رقابتی در خودروسازی کشور وجود دارد که در شورای رقابت لازم است وجود داشته باشد.

علت ظلم و فشار به مردم در مورد خودرو چیست؟

وی افزود: قیمت خودروهای میلیاردی در کشورهای همسایه حدود یک دهم قیمت خودروهای ما است، علت این اندازه ظلم و فشار به مردم در مورد خودرو چیست باید مسئولان جوابگو باشند.

افزایش ۷۰ درصدی گازبهای مصرفی در اواخر سال ۱۴۰۱ مردم را نگران کرده بود

نماینده مردم شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه افزایش ۷۰ درصدی گازبهای مصرفی در اواخر سال ۱۴۰۱ مردم را ناراحت و نگران کرده بود، گفت: در این رابطه نمایندگان مردم با وزیر مکاتبه کردند اما تاکنون هیچ اقدام عملی صورت نگرفته در حالی که بنا به ادعای دولتمردان تخفیف ۷۰ درصدی نیز اعمال شده، با این حساب اگر این تخفیف اعمال نمی‌شد مردم باید خانه‌های خود را می‌فروختند تا فیش گاز را پرداخت کنند، در این رابطه به وزیر نفت تذکر جدی داده می‌شود.

کاهش ساعت کاری دهیاران مورد تجدیدنظر قرار بگیرد

همتی بیان کرد: کاهش ساعت کار دهیاران زحمتکش که هر بار به بهانه‌های مختلف افزایش می‌یابد باید مورد تجدیدنظر قرار گیرد و همچنین حقوق و مزایای کارکنان وزارت کشور هم در حد وظایف و مأموریت‌های خطیر آنان نیست و دولت باید به این موضوع توجه کند.

اجرای کامل همسان‌سازی حقوق مطالبه جدی بازنشستگان است

وی تصریح کرد: اجرای کامل همسان‌سازی حقوق مطالبه جدی بازنشستگان است، بازنشستگان در کجای معادلات اقتصادی و معیشتی قرار دارند، چرا مورد بی‌مهری قرار می‌گیرند.

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=13287

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد