شما اینجا هستید

    تیتریک » ارسال ۱۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر آذربایجان‌غربی

مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون تعداد ۱۵۰ اثر برای شرکت در جشنواره ابوذر ارسال شده و انتظار می‌رود اصحاب رسانه ارسال آثار را به روزهای پایانی موکل نکنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درناسسی جهانگیر اسلام‌پرست در گفتگو با خبرنگار درناسسی در خصوص جشنواره ابوذر اظهار داشت: جشنواره ابوذر در محورهای متنوعی مانند مهار تورم و رشد تولید، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، کتاب، کتابخانه، تعالی فرهنگی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه اقدام، امید و نشاط‌آفرینی، خانواده، جامعه و فرزندآوری، سبک زندگی ایرانی‌اسلامی و همچنین مقابله با آسیب‌های اجتماعی انجام می‌شود.

وی گفت: اصحاب رسانه استان می‌توانند تا پایان آذرماه آثار خود را برای شرکت در پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به دبیرخانه این جشنواره در ارومیه بفرستند.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌غربی گفت: آثاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر شرکت داده می‌شوند که در بازه زمانی از ابتدای دی‌ماه سال ۱۴۰۱ تا پایان آذرماه سال ۱۴۰۲ در یکی از نشریات استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری منتشر شده باشند.

اسلام‌پرست خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد ۱۵۰ آثار برای شرکت در جشنواره ابوذر ارسال شده است و انتظار می‌رود اصحاب رسانه هر چه سریعتر اقدام به ارسال آثار خود کرده و به روزهای پایانی موکل نکنند.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌غربی از گزارش خبری، مصاحبه، پادکست، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، مستند، نماهنگ و گزارش ویدئویی به عنوان مهم‌ترین قالب‌های رسانه‌ای جشنواره ابوذر یادکرد.

وی همچنین از برگزاری جشنواره”جام رسانه امید” ویژه تمامی اصحاب رسانه توسط سازمان بسیج رسانه سپاه شهدای آذربایجان‌غربی خبر داد و افزود: این جشنواره در سه محور جهاد تبیین، جهاد خدمت و جهاد امید برگزار می‌شود.

اسلام‌پرست تصریح کرد: شاخص ارزیابی، حجم و تعداد انتشار، کیفیت محتوایی اثر، تعداد بازدید، تعداد اشتراک‌گذاری محتوا، میزان بازخورد و عکس‌العمل مخاطب است.

اسلام‌پرست گفت: قالب‌های “جام رسانه امید” نیز شامل ایده‌پردازی، گزارش مکتوب شامل گزارش تحقیقی و تحلیلی، یادداشت و سرمقاله، پادکست، تیتر، عکس، پوستر و اینفوگرافیک و نماهنگ موبایلی است.

 

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=14984

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد