شما اینجا هستید

    اجتماعی » اجرای طرح ضربتی برخورد با خودروهای شوتی در آذربایجان‌غربی

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از اجرای طرح ضربتی برخورد با خودروهای شوتی، هنجارشکن، تغییر وضعیت و نقص فنی در استان به مدت 2 روز خبر داد.

سامان غنی‌زاده جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی در گفتگو با خبرنگار درناسسی اظهارداشت: طرح ضربتی برخورد با خودروهای شوتی، هنجارشکن، تغییر وضعیت و نقص فنی در استان به مدت ۲ روز در استان اجرایی می‌شود.

وی گفت: طرح ضربتی جمع‌آوری و توقیف خودروهای شوتی و هنجارشکن در استان به مدت دو روز اجرا خواهد شد چرا که خودروهای شوتی علاوه بر اینکه در حوزه قاچاق مشکلاتی را برای کشور به همراه دارند در حوزه ترافیکی و شدآمدی نیز مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد می‌کنند و با اقدامات مجرمانه‌شان جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.

غنی‌‌زاده با ابراز تاسف افزود: شاهد هستیم در بیشتر تصادفات این قبیل خودروها به دیگران آسیب رسانده‌اند و این موضوع مطالبه جامعه است که باید بتوانیم شرایط ایمن و آرامی را برای همه کسانی که در خیابان‌ها و جاده‌ها تردد می‌کنند، ایجاد کنیم.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی تأکید کرد: برابر ضوابط و مقررات و به‌منظور نظم‌بخشی به وضعیت ترافیک استان و جلوگیری از هرگونه هنجارشکنی و بی‌نظمی ترافیکی، طرح برخورد با خودروهای تغییر وضعیت، نقص فنی و شوتی را به‌صورت ویژه در دستور کار قرار داده‌ایم.

غنی‌زاده در پایان اظهار داشت: پلیس با خودروهایی که در ارکان اصلی خودرو تغییراتی به وجود آورده و قانون را نادیده گرفته و حادثه‌ساز هستند برخورد قاطع و جدی دارد و به‌هیچ‌عنوان از کوچک‌ترین تخلفی گذشت نخواهد کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=14842

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد