شما اینجا هستید

    آرشیو » اجرای طرح ساماندهی اراضی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه 

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: طرح ساماندهی اراضی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه با همکاری دستگاه‌های مختلف و براساس مصوبه شورای‌عالی شهرسازی و معماری در حال اجراست و مساله مهم، تحویل به موقع اراضی توسط ارتش است.

سیدمحسن حمزه‌لو اظهار کرد: طرح ساماندهی اراضی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه با توجه به جزئیات کامل فضاهای سبز، پارک موزه‌ها، بخش‌هایی از  فضا که نیاز به نگهداری و مرمت دارند و قسمت‌هایی که با رویکرد جدید مسکونی اجرا می‌شود.

وی عنوان کرد: در این طرح فرآیندهای مشارکت و همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان، مدیریت شهری، میراث فرهنگی و ارتش جمهوری اسلامی ایران تعیین شده و همکاری دستگاه‌های اجرایی مربوط برای پیشبرد اجرای طرح لازم و ضروری است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی ادامه داد: مساله مهم، تحویل به موقع اراضی توسط ارتش است تا روند ساماندهی اراضی با سرعت بیشتری اجرایی گردد.

به گزارش اروtv؛ اراضی و مجموعه بناهای پادگان لشکر ۶۴ ارومیه بناهای پادگان لشکر ۶۴ ارومیه در فهرست آثار ملی ثبت شده و احیای ارزش‌های فضایی موجود با توجه به سابقه‌ تاریخی و ظرفیت‌های زیست بومی از مهم‌ترین دستاوردهای اجرای طرح یکپارچه‌سازی‌ اراضی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه به شمار می‌رود.

این اراضی به عنوان یکی از قلمروهای عمومی شهری در پیوند با هویت فرهنگی و بافت تاریخی شهر ارومیه مطرح است و ساماندهی اراضی در چهارچوب ضوابط و مقررات، سطوح و تراکم مصوب شورای‌عالی معماری و شهرسازی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=11763

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد