شما اینجا هستید

    آرشیو » آیت الله بهشتی توانست لذت عدالت به مردم بچشاند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله بهشتی تنها رئیس قوه قضائیه بود که بعد از انقلاب اسلامی توانست لذت عدالت را به کام مردم بچشاند .

به گزارش پایگاه خبری  اروم tv،سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اروم tv اظهارداشت: ایت الله بهشتی تنها رئیس قوه قضائیه بود که بعد از انقلاب اسلامی توانست لذت عدالت را به کام مردم بچشاند .
وی تصریح کرد: قوانینی که با تلاش‌های ایشان تصویب و قضاتی که توسط ایشان جذب قوه قضاییه شدندتوانست عدالت را در جامعه برقرار کند.
ذاکر ادامه داد: زمانی که دشمن متوجه شخصیت علمی و شخصیت حقوقی و جهانی ایشان شد او را زیر نظر گرفت در این راستا متوجه شد اگر این شخصیت ادامه داشته و بقا پیدا کند نقش مؤثری در مبارزه با استکبار جهانی پیدا خواهد کرد؛ بنابراین منافقین مزدور تمام قوانین بین‌المللی را زیر پا گذاشته و اقدام به ترور ایشان و همراهانش کردند.
ذاکر با بیان اینکه دشمن با این ترور می‌خواست ارکان نظام را متزلزل کند گفت: دشمنان از دین مبین اسلام و اراده امام خمینی و اراده امت اسلامی غافل بودند و بنابراین نتوانستند به افکار شوم خود دست پیدا کنند.
وی ادامه داد: جنایات آمریکا و منافقین همچنان ادامه دارد و هنوز درس عبرت نگرفته و درکی از مقاومت مردم ندارند و همچنان نظام جمهوری اسلامی ایران و امت اسلامی مصمم هستند دست‌های دشمنان را از کشور کوتاه کنند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باتوجه‌به منویات رهبری بایستی مردم و جوانان و نسل‌های جدید را از عقاید و افکار منافقین آگاه کرد چرا که غفلت از آنان موجب می‌شود دشمنان از دین الهی سو استفاده کرده و خیانت پشت خیانت انجام دهند.
ذاکر گفت: آمریکا در راستای حفظ منافع خود به ایجاد اختلاف بین مسلمانان و برخورد با نظام جمهوری اسلامی انجام داده و تزریق مالی و حمایت‌های از منافقین و افرادی همچون صدام که به هیچ قوانین ملی و کشوری جهانی پایبند نبود کرده است.
وی تصرییح کرد: صدام فردی بود از بدترین سلاح جنگی که بمب شیمیایی بود علیه کودکان و زنان و مردان مظلوم سردشت استفاده کرد تا مردم از خواسته‌های خود دست بکشد؛ اما غافل از اینکه نظام برای مردم است و مسئولین به‌عنوان خادمین در کنار مردم هستند و به ارائه خدمت می‌پردازند.
ذاکر خاطرنشان کرد: دشمنان خواستند با استفاده از بمب‌های شیمیایی و کشتار دسته‌جمعی مردم را از خواسته‌های خود و حمایت از نظام دست بردارندغافل از اینکه مردم هیچ‌گاه از عقاید خود دست برنخواهند داشت .

وی تاکید کرد:حقوق قانونی مردم آسیب‌دیده از بمباران شیمیای که هزینه بسیاری برای کشور و مردم ایجاد کرده بایستی از طرف دشمن پرداخت شود و دشمنان بایستی مجازات شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=13803

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد