شما اینجا هستید

    آرشیو » آذربایجان‌غربی در رتبه سوم طرح نهضت ملی مسکن

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: بر اساس ارزیابی‌های این اداره کل رتبه سوم کشوری را در برنامه‌های اجرایی نهضت ملی مسکن کسب کرده است.

به گزارش پایگاه خبری درنا سسی سید محسن حمزه‌لو در حاشیه نشست تخصصی نهضت ملی مسکن، اظهار داشت: این استان با ۶۱.۷۱ درصد تحقق رتبه سوم کشوری را در بین ۳۵ اداره کل کسب کرده است.

وی ادامه داد: این ارزیابی بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه برخط داشبورد مدیریتی انجام شده و در دومین روز نشست تخصصی نهضت ملی مسکن که توسط سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شده، ۳ استان برتر معرفی و مورد تجلیل واقع شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی افزود: بر اساس آمارهای ثبت شده این اداره کل در بخش مدیریت ساخت ۷۵.۲۸ درصد تحقق، در بخش مدیریت منابع ۴۸.۶۲ درصد و در بخش مدیریت زمین ۵۷.۱ درصد تحقق را ثبت کرده است.

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی بیان کرد: تمرکز بر کار و مدیریت جهادی، بهره‌گیری از توان و تخصص نیروهای انسانی، نظارت بر اجرای طرح‌های این اداره کل در سطح استان و امکان‌سنجی اراضی و تحویل زمین را می‌توان از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره کل برشمرد.

خاطرنشان می‌شود نهضت ملی مسکن که از برنامه‌های مهم دولت سیزدهم برای خانه‌دار شدن خانواده‌ها است، در آذربایجان غربی با وجود اقدامات خوب صورت گرفته و روند مناسب اتخاذ شده بویژه در حوزه تامین زمین اما با هدف گذاری فاصله دارد که می‌توان با تامین مالی مناسب آن را کوتاه‌تر کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه مطلب : https://dornasasi.ir/?p=14711

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد